Увійти | Реєстрація | Календар на сайт     Календар
 Дата
Тип події


Опис


Обліковий запис
Ім'я
Логін
Новий пароль
e-mail
Країна
МоваІмпорт/Експорт календаря
 Імпорт  
  Експорт

Вигляд календаря
  Стовпців  Місяці  Колір 

Часовий пояс GMT     
timezone Підказка: можливо Ваш часовий пояс:


Рік
МісяцьСистема Календар Dobirka дозволяє наступне:

Переглядати календар на місяць або на увесь рік.

Переглядати календар фази Місяця на місяць.

Переглядати православний церковний календар на рік. На календарі показані основні православні свята: Пасха, початок Постів і т.д.

Створити "Власний Календар", у якому можливо відмітити свої події, зробити помітки. Події розділено на декілька груп. Кожна група буде відображуватися у календарі своєю піктограмою.

Зробити "Власний Календар" доступним всім людям (Вы отримаєте адресу сторінки для доступу). Сторінка буде мати Вашу назву та буде індексуватися пошуковими системами.

З'єднуватися з нашим сервером через захищене безпечне з'єднання https, що захистить Ваші дані на шляху до нашого сервера.

Розмістити "Власний календар" на своєму сайті чи в блозі (Ви отримаєте html-код для вставки на свій сайт). Ви зможете обрати потрібну ширину календаря, щоб він зручно розмістився у потрібному місці Вашої сторінки. Ви можете переглянути невеликий приклад, де показано як це зробити

Сайт виконано російською, українською, англійською мовами та дозволяє підключити довільну мову. Для цього всі бажаючі можуть надіслати нам порядковий переклад одного з мовних файлів: EN UAНа цей час система знаходиться у дослідній експлуатації. Тому, можуть бути замічені невеликі помилки та недоліки. Шукаємо, виправляємо, дороблюємо.

Наш контакт:Календар © Dobirka | Про сайт | Часті запитання |